De lokale Natuurpunt-afdeling voor 's Gravenwezel, Schilde, Oelegem, Ranst, Wommelgem, Borsbeek, Borgerhout, Deurne en Wijnegem.

Dag van de Natuur

Terug naar lijst

Geplaatst door Natuurpunt Schijnvallei op

Zoals elk jaar zet Natuurpunt op de Dag van de Natuur het natuurbeheer in de kijker. Met onze afdeling Natuurpunt Schijnvallei willen we daar een speciale dag van maken. Steek mee de handen uit de mouwen in een mooie omgeving en maak kennis met onze vrijwilligers.

In ons oudste natuurgebied De Pont in Schilde gaan we allerlei beheerwerken uitvoeren zoals het onderhoud van de greppels, het weghalen van elzen uit het rietveld, het knotten van wilgen, het maken van duurzame palen voor de afrastering uit het hout van de terug opgeschoten robinia's en het maaien van de orchideeënweide.

We zijn de hele dag aan het werk, maar ook mensen die slechts enkele uren kunnen meewerken zijn welkom. Voor wie een hele dag komt helpen, voorzien we tussen de middag soep, broodjes en drank bij het haardvuur in de Oranjerie van het Schildehof.

Praktisch

Zaterdag 19 november van 9u30 tot 15u30.
Gereedschap is aanwezig.
Inschrijven via het secretariaat (03/354.55.06).